Jdi na obsah Jdi na menu
 


Členové Fan Clubu :

10. 1. 2009

Členové Fan Clubu :-)

1) Sladas (Admin)

2) Gina Sttalone - Sem 17 nactiletá holka ve znamení blíženců . Mam ráda a s oblibou se zajímám o film a vše kolem něj . Mezi mé nejoblíbenější filmy patří Potter 1-7, Rocky 1-6, Mumie 1-2, Indiana Jones 1-4, Fantastická čtyřka 1-2, Hvězdná pěchota a ságu Twilight + samozřejmě romantika . Co se týče filmových žánrů velice ráda se dívám na fantasy a sci-fi , romantické akční filmy a někdy i thrillery . Ráda také čtu a to např. fantasy , romantiku , knížky s erotickým námětem , historické romány , naučnou literaturu , válečnou literaturu . Mezi mé oblíbené spisovatele patří J.K.Rowling , Stephanie Meyer , Amanda Guick , E.M Remarque . Hodně ráda a velice často sem na počítači : o ] a vyhledávám si různé informace a fakta . Zajímám se o historii a zeměpis .

3) Terezqa - Sem 16 letá holka . Co má ráda herce Silvestra Stallone je nejlepší herec na světě miluju filmy Rambo a Cliffhanger.

4) Marie - Slye miluju už téměř 16 let , takže  být ve fan clubu je promě povinost : o ]

5) nikissska - Jsem normální holka , která lavinkuje už od dětství Rockyho v podobě Silvestra Stallone , prostě nej ! : o ]

Obrazek